Na obsah stránky

Slovenský systém kvality služieb v cestovnom ruchu

Vyhľadávanie

 

GASTRO-CENTRUM J.P.B. ANTOVSZKÝ, spol. s r.o.

Hradská 26, Bratislava 821 07

IČO:31402666
Telefón:+421 245 243 330
+421 903 424 666
E-mail:info@anocatering.sk
Web:www.anocatering.sk
Naša spoločnosť GASTRO-CENTRUM J.P.B. ANTOVSZKÝ, spol. s.r.o., zabezpečuje profesionálny catering a párty servis od roku 1995. Pôsobíme na celom území Slovenska, ako aj v Rakúsku, Česku a Maďarsku.
 
 
Zobraziť celý popis

Okrem samotného catering servisu a bar cateringu sa venujeme aj kompletnému organizovaniu všetkých druhov eventov ako sú recepcie, rauty, koktaily, bankety, plesy, svadby, slávnostné obedy a večere, firemné a súkromné oslavy, detské oslavy, grilovačky, dobové (historické) hostiny ...

Cateringová spoločnosť GASTRO-CENTRUM J.P.B. ANTOVSZKÝ, spol. s.r.o. zabezpečuje od roku 1995 cateringové služby na rôznych spoločenských akciách. Dôkazom nášho gastronomického umenia budovaného úrovňou poskytovaných služieb sú aj eventy s dlhodobou tradíciou nami realizované pri príležitosti najvýznamnejších spoločenských osláv a stretnutí, či už na politickej, kultúrnej scéne alebo pri podujatiach firiem, finančných spoločností a iných inštitúcií. Sú to eventy na najvyššej úrovni, pri ktorých zohráva prvotnú úlohu kvalita poskytovaných služieb a jedál pripravovaných z tých najkvalitnejších surovín. A tak filozofia úrovne vychádza zo srdca našej firmy, a to najmä kuchyne a produktov, ktoré sa v nej vyrábajú.

Zakladateľom spoločnosti je majster kuchár, je zakladateľ a bývalý predseda zväzu kuchárov a cukrárov Ondrej Antovszký, ktorý je zároveň autorom receptov teplej a studenej kuchyne, a samozrejme dohliada na ich prípravu našim odborným personálom. Jeho spoluzakladatelia, dvaja synovia a dcéra, sa snažia spoločnosti a službám, ktoré poskytuje dodávať mladého ducha. Naša spoločnosť ale aj spolupracuje s renomovanými slovenskými šéfkuchármi, či to už je napíklad pri molekulárnej kuchyni, alebo japonskej kuchyni. Okrem kvality podávaných jedál je pre nás dôležitá aj hygiena prípravy, prevozu a aj samotného podávania jedál.

Naša firma sídli na Hradskej ulici 26 v Bratislave, kde sa na 700 štvorcových metroch nachádzajú kancelárie, sklady a výrobňa, ktorá svojou veľkosťou a moderným zariadením spĺňa prísne hygienické normy nutné pre zabezpečovanie cateringu pre veľký počet hostí.

Komentáre a hodnotenie

Pridať hodnotenie

Vaše hodnotenie:

Pridať komentár

Dátum návštevy:
Vaše meno:
Vaše priezvisko:
Váš e-mail:
koľko je 7 + 1: (kontrolná otázka)

Vami zadaný e-mail nebude v komentároch zobrazený. Slúži iba pre odpoveď na Vami vložený komentár.

Certifikácia stupeň 1

Platnosť certifikátu do:
27.10.2019

dekoracie11
dekoracie9
dekoracie3
dekoracie 1
dekoracie 2
dekoracie 16
dekoracie17
 
 
 
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2017
load