Na obsah stránky

Slovenský systém kvality služieb v cestovnom ruchu

Vyhľadávanie

 

Hotel Elizabeth

gen. M.R.Stefanika 2, Trenčín 911 01

IČO:36690805
Telefón:+4 210 326 506 111
E-mail:recepcia@hotelelizabeth.sk
Web:www.hotelelizabeth.sk/sk
Hotel Elizabeth sa nachádza priamo pod Trenčianskym hradom a spája históriu 100-ročnej budovy s elegantným moderným zariadením. Súčasťou hotela je kasíno, bazén, ako aj kúpeľné a wellness centrum.
 
 
Zobraziť celý popis
Luxus, noblesa, história, to sú slová, ktoré sa už viac ako 100 rokov spájajú so 4-hviezdičkovým hotelom Elizabeth v Trenčíne. Splniť požiadavky náročnej klientely, ale zároveň byť cenovo prístupným bolo cieľom rekonštrukcie hotela v roku 2012.

Moderné zariadenie sa po rozsiahlej rekonštrukcii stalo wellness hotelom a očarí aj tú najnáročnejšiu biznis klientelu, ktorá využíva služby hlavne počas týždňa, ale aj víkendových hostí, ktorých cieľom je užiť si víkend plný relaxu v spojení s kvalitnými službami.

Pre víkendových hostí je v ponuke niekoľko pobytových balíčkov, kde si môžu vybrať z rôznych cenových variantov a tiež z obsahu služieb, ktoré počas pobytu chcú využiť. Štandardom pobytových balíčkov je neobmedzený vstup do wellness centra, kde sa nachádzajú 4 sauny – fínska, rímska, bylinková a parná, s jedným hydromasážnym bazénom a príjemnou oddychovou zónou.

V hoteli sa celkovo nachádza 78 izieb. Podľa vybavenosti rozdelené na 4 typy – Superior, Deluxe, Junior Suit a najluxusnejší Suit Exclusive. Všetky izby sú  vybavené nadčasovým, moderným interiérom ladeným do teplých hnedých odtieňov.

Príjemná atmosféra secesnej kaviarne Sissi nabáda nielen na spoločenské stretnutia, ale je aj vhodným prostredím na neformálne stretnutia. Prvotriedna reštaurácia Elizabeth s vyšším štandardom obsluhy ponúka výhľad na unikátny rímsky nápis na hradnom brale z roku 179.

Úsilie hotela byť miestom, kde sa každý hosť cíti ako doma, bolo naplnené v roku 2014, keď sa odovzdávalo ocenenie Historických hotelov Európy 2015 práve v trenčianskom hoteli Elizabeth. Táto udalosť sa na Slovensku konala po prvýkrát, bola to veľká udalosť tak pre hotel, ako pre celé Slovensko a jeho zviditeľnenie vo svete. Tento úspech zdvojnásobila skutočnosť, že hotel Elizabeth bol ocenený v kategórii Najlepší servis poskytnutý zákazníkom na rok 2015.

Komentáre a hodnotenie

Pridať hodnotenie

Vaše hodnotenie:

Pridať komentár

Dátum návštevy:
Vaše meno:
Vaše priezvisko:
Váš e-mail:
koľko je 5 + 1: (kontrolná otázka)

Vami zadaný e-mail nebude v komentároch zobrazený. Slúži iba pre odpoveď na Vami vložený komentár.

Certifikácia stupeň 1

Platnosť certifikátu do:
16.10.2019

Hotel_top view
Hotel_outside view
Hotel_lobby
Hotel_kaviaren
Hotel_restauracia
Hotel_wellness
Hotel_saunas
Hotel_room
Hotel_room
 
 
 
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2017
load